czwartek, 12 marca 2015

BANAN Z MELISĄ

Wczorajszy dzień obfitował w NIECHCEMISIĘ a na dodatek, po powrocie do miejsca noclegowego, okazało się, że nie mam dostępu do internetu. Przegląd owocowy sprawił, że w mojej szklance wylądował koktajl na uspokojenie i wyciszenie nerwowej atmosfery. 



  • 1 banan.
  • 1 gruszka,
  • sok z jednej pomarańczy,
  • solidna garść liści melisy,
  • 1/2 łyżeczki spiruliny.
Informacja dla wszystkich, którzy mają problem z tolerancją spiruliny: Brak przesłanek smakowych, by sądzić, że wewnątrz koktajlu znajduje się spirulina. Można spokojnie przemycać, wszystkim przeciwnikom sproszkowanych alg :) Smacznego i na zdrowie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz